lv ru

   

Top 10

 
 
 

Īpašie piedāvājumi

Akcijas cena un dāvanas!
Neatkarīgā Rīta Аvīze+TV+Vakara Ziņas


Akcijas cena un dāvanas!

Latvijas Avīze + 36,6ºC

LATVIJAS AVĪZE – nacionāli konservatīvs dienas laikraksts. Katru otrdienu pielikums „Kultūrzīmes”, ceturtdienās -„Nedēļa Kabatā” ar TV programmu. 36,6C - žurnāls katram, kurš grib būt vesels! Latvijas labāko ārstu padomi, rosinošas pieredzes un speciālistu ieteikumi. Eksperimenti, vingrojumi un veselīgas receptes. Abonējot vismaz janvārim – dāvanā 2 kalendāri, grāmata „Uldis Stabulnieks. Tik un tā” - abonējot vismaz 4 mēnešiem, sākot ar janvāri.


Komplekts ir izdevīgāk! Dāvanā - 2 KALENDĀRI!

Latvijas Avīze + Mājas Viesis + Praktiskais Latvietis

LATVIJAS AVĪZE – Nacionāli konservatīvs dienas laikraksts. Ziņas no Latvijas un pasaules, intervijas, karikatūras un romāns turpinājumos. Katru otrdienu pielikums „Kultūrzīmes”, ceturtdienās –TV programma „Nedēļa Kabatā”. PRAKTISKAIS LATVIETIS - praktisks padomdevējs katram un ikvienam. Juristu, ekonomistu, ārstu, kulināru un dārzkopības speciālistu konsultācijas. MĀJAS VIESIS - aizraujošs žurnāls gudram lasītājam ar humora izjūtu.


Komplekts ir izdevīgāk!

Вести сегодня + Люблю +Телеграф


Комплект. Вместе выгоднее!

MĀJAS VIESIS - aizraujošs žurnāls gudram lasītājam ar humora izjūtu. Interesanti cilvēki, svarīgi notikumi, receptes un ceļojumi. Visiem, kas abonēs vismaz pusgadam, sākot ar janvāri, dāvanā kalendārs. 36,6C - žurnāls katram, kurš grib būt vesels! Latvijas labāko ārstu padomi, rosinošas pieredzes un speciālistu ieteikumi. Emocionāli likteņstāsti un brīnumainas izveseļošanās. Eksperimenti, vingrojumi un veselīgas receptes. Gada abonentiem dāvanā četri tematiskie veselības ceļveži.


Komplekts ir izdevīgāk!

Visi īpašie piedāvājumi

   

Autorizācija akcijām

Kartes numurs vai akcijas parole

Rēķinu apmaksa

Rēķina numurs:
Summa:

Īpašie pakalpojumi

Piegāde līdz durvīm

Preses piegāde pastkastītē tieši pie Jūsu durvīm.

Jaunumi

Figura Line masāžas

Abonē 12 mēnešiem un saņem dāvanu karti Figura Line masāžai.

25.06.2015

Dienas Bizness 3 reizes nedēļā

18.06.2015

2015.06.18 

22.07.2014

Izdevniecība Rīgas Viļņi informē, ka no 2014.gada 1.augusta žurnāls OK! iznāks 1 reizi mēnesī.

Jaunumu arhīvs

Reklāma

vesels.lv